Biuro turystyczne „Blicharski Travel” w Lądku-Zdroju 784 024 609 | 666 365 382Pn-Pt: 8:00 - 18:00
  • Wycieczka do Skalnego Miasta
    Wycieczka do Skalnego Miasta
    Adrspach - Czechy
  • Autokarowa
  • 9 godziny
  • Przewodnik
  • Parki, jeziora i skały

Opis wycieczki

Jednodniowa wycieczka do Skalnego Miasta (Adrspach)

Położone w Górach Stołowych na terenie Czech, Skalne Miasto Adršpach, jest jednym z najdzikszych skalnych miast w Europie Środkowej. Rezerwat swymi skalnymi formacjami o fantazyjnych kształtach, oraz niesamowitymi wodospadami jak i szmaragdowym jeziorkiem staje się miejscem niezwykłym. Podczas 3-godzinnej wędrówki z przewodnikiem zielonym szlakiem, przez obwód skalny, prowadzący przez monumentalne kaniony i labirynty skalnych wież, poznają państwo majestatyczny świat ogromnych skał, osnutych legendami. Warto także w okresie letnim skorzystać z możliwości rejsu łodzią po malutkim jeziorku zwanym „szmaragdowym”. Krótkie anegdoty a zarazem historie opowiadane przez flisaków podczas tego krótkiego rejsu, gwarantują pozytywne wrażenia.

Cena wycieczki

140 zł za osobę

Dodatkowe koszty

50 kc za osobę, rejs łódką po szmaragdowym jeziorze dostępny w okresie letnim

Wyjazd

9:00

Powrót

18:00


Zastrzegamy sobie możliwość opóźnień w realizacji programu oraz zmian czasowych i organizacyjnych w programie wycieczki!
Transport, opieka polskiego przewodnika, wejście do rezerwatu oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (do kwoty 2.000 EUR) z ewentualnymi kosztami leczenia (do kwoty 10.000 EUR), w razie wypadku lub szkody – fakt ten musi być zgłoszony u przewodnika lub pilota prowadzącego wycieczkę.
Przypominamy również, że na czas wycieczki obowiązuje każdego uczestnika wycieczki ważny dokument tożsamości, tj,. DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT. Wymiany walut można dokonać w kantorze przy ul.Kościuszki w Lądku – Zdroju lub na przejściu granicznym.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.