Biuro turystyczne „Blicharski Travel” w Lądku-Zdroju 784 024 609 | 666 365 382Pn-Pt: 8:00 - 18:00
  • Blicharski Travel
    Blicharski Travel
    Od roku 2009 specjalnie dla Państwa organizujemy wyjazdy krajowe oraz zagraniczne

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zapewniamy miłą i fachową obsługę

Image

Patrycja Jabłońska

Doskonale zna szczegóły naszych wszystkich wycieczek, zwłaszcza tych regionalnych. Często możecie spotkać Patrycję w obiektach sanatoryjnych w Lądku-Zdroju gdzie czeka na Was z naszą aktualną ofertą wycieczek.

Telefon 666 365 382 (Pn-Pt: 800 - 1800)

Witamy serdecznie w Biurze Turystycznym Blicharski Travel

Od roku 2009 specjalnie dla Państwa organizujemy wyjazdy krajowe oraz zagraniczne, obsługiwane przez najlepszych Przewodników Sudeckich, wysokiej klasy autokarami. Z Nami zwiedzą Państwo najwspanialsze zakątki regionu.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem wycieczek jedno i kilku - dniowych, szkolnych, grupowych, indywidualnych oraz wielu innych imprez turystycznych.

Działamy jako organizator turystyki na podstawie zezwolenia Nr 394/7/2009 wydanego przez Wojewodę Dolnośląskiego i Gwarancji Ubezpieczeniowej.

Oferujemy usługi przewodnickie, ubezpieczenia grupowe w UNIQA

W Lądku Zdroju znajduje się nasze biuro przy ul.Wolności 1.Tam fachowa i miła obsługa odpowie na Państwa wszelkie pytania oraz zapozna z ofertą wycieczek.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.